Formalizada Servicios

La contractació dels serveis per part d’una enginyeria de la Direcció d’Obra per tal de poder executar l’obra objecte d’aquest informe, on s’inclou la Coordinació de Seguretat i Salut i la redacció del document de l’obra executada (D.O.E), inclosa a la línia LI-00287 del Pla d’Inversió.

Expediente: 2026-0050-OSE

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 33 meses. Categoría CPV 71520000. Adjudicado el 28 jul 2026 a Balart Enginyers, SLP. Se recibieron 2 ofertas.

137.626
Presupuesto base
137.626
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71520000
Publicación
24 mar 2026, 12:03
Fecha límite
13 abr 2026, 15:00
Duración
33 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Balart Enginyers, SLP
NIF
B64514698
Importe
119.508
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 06:24

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)