Formalizada Servicios

La contractació dels serveis per part d’una enginyeria de la Direcció d’obra, la Coordinació de Seguretat i Salut, i la redacció del document de l’obra executada (D.O.E.) de l’actuació de “RENOVACIÓ DEL SISTEMA DE CLIMATITZACIÓ DE LES OFICINES D’ATL, I RENOVACIÓ DEL SISTEMA DE REFRIGERACIÓ INDUSTRIAL DE LES SALES ELÈCTRIQUES D’ATL” incloses a les línies 2.4.6 i 17.01 del Pla d’Inversió. Aquesta licitació es divideix en els següents lots: • Lot 1: DO i CSS de la renovació del sistema de climatització de les oficines d’ATL – Id. Pla 2.4.6 • Lot 2: DO i CSS de la renovació del sistema de refrigeració industrial de les sales elèctriques d’ATL – Id. Pla 17.01.

Expediente: 2025OSE0192

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 13 meses. Categoría CPV 71520000. Adjudicado el 6 jul 2026 a ESITEC ENERGIA S.L.. Se recibió 1 oferta.

103.093
Presupuesto base
103.093
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71520000
Publicación
4 mar 2026, 18:32
Fecha límite
18 mar 2026, 14:00
Duración
13 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
ESITEC ENERGIA S.L.
NIF
B66067117
Importe
36.322
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 18 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 6 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:24

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)