Formalizada Servicios

La contractació dels serveis de mediació i corredoria per a la formalització i gestió de les pòlisses d’assegurances de la Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUDGIF), així com la posterior assistència al prenedor i a l’assegurat o al beneficiari, en els termes i condicions recollits en la Llei 26/2006. De 17 de juliol, de mediació d’assegurances i reassegurances privades.

Expediente: 24-25.LC.017

Contrato de servicios formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 66518000. Adjudicado el 28 jul 2025 a FERRER Y OJEDA ASOCIADOS CORREDURIA DE SEGUROS, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

54.000
Presupuesto base
64.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
66518000
Publicación
4 mar 2026, 18:41
Fecha límite
23 jun 2025, 16:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
FERRER Y OJEDA ASOCIADOS CORREDURIA DE SEGUROS, S.L.
NIF
B58265240
Importe
45.323
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:51

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €