Adjudicada Servicios

La contractació del servei artístic i tècnic per a la realització del concert del grup Els Catarres en el marc de la programació d'activitats de la Festa Major de Castellar del Vallès 2026. Aquest contracte inclou l'actuació artística de la banda musical i els elements necessaris per a la producció de l'acte en relació a les infraestructures de so i llums, els quals són indispensables per la prestació del servei i no poden ser ni licitats ni contractats de forma separada.

Expediente: CONT2600061

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Castellar del Vallès en Barcelona. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312120. Adjudicado a ÈXITS ESPECTACLES S.L.. Se recibió 1 oferta.

26.461
Presupuesto base
26.461
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312120
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 12:04
Fecha límite
13 jul 2026, 13:00

Adjudicación

Adjudicatario
ÈXITS ESPECTACLES S.L.
NIF
B66894619
Importe
26.461
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 13 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta CLT/2026/633

Prestació del servei d?acompanyament i suport especialitzat a les residències professionals d?arts escèniques de l?Estruch, Fàbrica de Creació de les Arts en Viu, adreçat als artistes i companyies residents de dansa, teatre, circ i escena híbrida. El servei inclou el seguiment dels processos de creació artística, l?acompanyament i assessorament als projectes residents, la coordinació amb la direcció del centre, el suport a les activitats formatives, educatives, divulgatives i de mediació vinculades al programa de residències i la col·laboració en accions de projecció i connexió amb xarxes professionals i circuits d?exhibició relacionats amb les arts escèniques contemporànies, d?acord amb les prestacions definides al Plec de Prescripcions Tècniques.

22.246 €

Abierta 2026/001707

L’objecte del contracte és oferir activitats a la població d’Olesa de Montserrat amb l’objectiu de promoure la salut i el benestar. Els serveis consistiran en la realització de les pràctiques descrites als diferents lots per part de professionals amb experiència en dinamització i conducció de grups i que domini les pràctiques descrites, amb formació acreditada i els conceptes a treballar: Txikung; Caminades (entorn natural i entorn urbà); Activitat física durant l’embaràs i el postpart i Cursos de salut emocional.

34.421 €

Abierta CS/2025047

L'objecte de la contractació és el servei d’organització i implementació de programes i esdeveniments esportius d’esport salut i popular a Vilanova del Camí: Programes esportius de temporada i tasques d’execució en esdeveniments esportius puntuals de caire popular, d’acord amb el PPTP.

69.343 €

Abierta DC SERV 35_26(2026/00010080K)

Servei de recollida, transport, dipòsit i destrucció de documentació confidencial de caràcter públic generada per l’Ajuntament de Gavà.

14.232 €

Abierta 4308/2026

Subministrament, en règim de lloguer, dels estands per la Mostra de vins escumosos i gastronomia, i el servei de muntatge i desmuntatge dels mateixos, que tindrà lloc durant el primer cap de setmana d'octubre.

59.909 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castellar del Vallès