Formalizada Servicios

La contractació del manteniment de la plataforma de gestió de reserves d’entrades a les piscines municipals de la ciutat de Lleida. La renovació del manteniment que inclou: - Domini propi - Manteniment 6 piscines - Mànager per les 6 piscines - Venta per taquilla - Venta d’abonaments i entrades familiars i/o individuals - APP validadors ANDROID compatible amb terminals Zebra - APP d’USUARI (IOS / ANDROID)

Expediente: SER_NSP_2026_0003

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 50324100. Adjudicado el 26 may 2026 a Perception Technologies SL. Se recibió 1 oferta.

19.440
Presupuesto base
25.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
50324100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 12:04
Fecha límite
21 abr 2026, 12:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
Perception Technologies SL
NIF
B62370473
Importe
19.440
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 21 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000271

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

285.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €