Formalizada Suministros

Instal·lació d’una unitat exterior d’aerotèrmia a la llar d’infants “Els Patufets”

Expediente: Genèric 83/2025

Subministrament, instal·lació, adaptació i posada en marxa d’un nou sistema d’aerotèrmia a la llar d’infants municipal, en substitució del sistema anterior de climatització.

22.404
Presupuesto base
22.404
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Canyelles, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 oct 2025, 13:00

Organismo contratante

Ajuntament de Canyelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 oct 2025
Anuncio de Pliegos 7 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 oct 2025
Anuncio de Formalización 7 oct 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Canyelles

Abierta 106/2026

L’EXECUCIÓ DELS TREBALLS D’OBERTURA DE FRANGES FORESTALS, MANTENIMENT DE PARCEL·LES MUNICIPALS I DIRECCIÓ D’OBRA DE LES URBANITZACIONS CALIFÒRNIA I SELVA MERAVELLES

95.280 €

Abierta 102/2026

CONTRACTE D’OBRES PER A L’EXECUCIÓ DEL PROJECTE EXECUTIU AMB DEFINICIÓ CONSTRUCTIVA PER AL NATURA PARK I PISCINA MUNICIPAL DE CANYELLES (LES PALMERES) – FASE 2 Subfase 1 (nivell piscina).

727.668 €

En evaluacion 102/2026

L'objecte del contracte és l'execució de les obres corresponents al PROJECTE EXECUTIU AMB DEFINICIÓ CONSTRUCTIVA PER AL NATURA PARK I PISCINA MUNICIPAL DE CANYELLES (LES PALMERES) – FASE 2 Subfase 1. El present projecte tracta les obres i treballs que s’hauran de desenvolupar durant la segona fase, i que inclou els treballs relatius a la connexió de la plataforma del pícnic amb la plataforma piscina; les tanques perimetrals, l’edifici piscina, la piscina en qüestió, i la urbanització del seu entorn.

727.668 €

En evaluacion 106/2026

contracte d’execució dels treballs d’obertura de franges forestals contra incendis i el manteniment de parcel·les municipals de les urbanitzacions Selva Meravelles i Califòrnia, així com la contractació del servei de direcció d’obra, per tal de reduir la densitat d’arbrat i d’estassada del sotabosc, d’acord amb les determinacions contingudes al plec de prescripcions tècniques.

95.280 €

Formalizada Genèric 99/2025

Obres d’adequació de la EDAR COGULLADA i VORA SITGES del municipi de Canyelles, contingudes en el Projecte executiu d’adequació i millora de la xarxa de sanejament del municipi de Canyelles, redactat per l’Oficina de Desenvolupament Urbanístic de l’Ajuntament de Canyelles, aprovat definitivament per Resolució 301/2025 de data 23 de juliol de 2025.

109.294 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €