Instal·lació d’una pista de pàdel amb coberta a la zona esportiva del Perelló

Expediente: 2024-1088

El present contracte té per objecte les obres del projecte “Instal·lació d’una pista de pàdel amb coberta a la zona esportiva del Perelló (exp.2024/1088) , redactat per l’arquitecta Carla Pallarès Mauri, aprovat per la Junta de Govern en sessió celebrada el dia 9 de gener de 2025.\nComprèn l’espai destinat a equipaments esportius en el POUM del municipi qualificat amb la clau E5 Equipament Esportiu, concretament sobre l’antiga pista poliesportiva actualment en desús, i s’actua sobre una superfície total de 325,35 m². El projecte de la pista de pàdel coberta, defineix els treballs d’instal·lació d’una pista de pàdel model CLUB10 PÀDEL o similar, de 20 x 10 metres, amb instal·lació de lluminàries i paviment de gespa artificial de color verd.\nLa construcció de dues jardineres amb vegetació autòctona així com bancs per al públic, restauració i nova creació de reixes d’evacuació d’aigües pluvials i la instal·lació d’enllumenat de la pista i accés automàtic.

153.113
Presupuesto base
153.113
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Perelló, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 nov 2025, 14:34

Organismo contratante

Ajuntament del Perelló

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 nov 2025
Anuncio de Pliegos 17 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament del Perelló

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €