Formalizada Suministros

Instal·lació d'un clúster de servidors per virtualització

Expediente: SC-2026-3

L'objecte del contracte és el subministrament de maquinari i el servei d'instal·lació i configuració d'un clúster de servidors basat en el programari de virtualització de VMWare i ubicat a la sala tècnica de la seu de la Sindicatura de Comptes, el subministrament d'un equip servidor per a substituir el controlador de domini actual i disposar d'una bossa d'hores per a canvis posteriors.

80.000
Presupuesto base
80.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 mar 2026, 13:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 mar 2026
Anuncio de Pliegos 13 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 feb 2026
Anuncio de Formalización 13 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 mar 2026, 11:38

Más licitaciones de Sindicatura de Comptes de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)