Formalizada Servicios

inspecció OCA

Expediente: E2584

Contrato de servicios formalizado por Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC) en Barcelona. Procedimiento restringido. Categoría CPV 50000000. Adjudicado el 5 feb 2026 a COMSA Service Facility Management, S.A.U.. Se recibieron 2 ofertas.

1.850
Presupuesto base
1.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
50000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:49
Fecha límite
3 nov 2025, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
COMSA Service Facility Management, S.A.U.
NIF
A60470127
Importe
1.850
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 3 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 5 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:43

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €

Abierta SS-/001-26

L'objecte de la licitació és la de contractar el servei de manteniment d'un total de 136 aparells elevadors, distribuïts en tres lots, en edificis gestionats per Pla de Besòs, SAU-OLH, al barri de La Mina de Sant Adrià de Besòs.

255.439 €

Abierta X2026000305

Servei de neteja i desinfecció del sistema de ventilació i climatització, així com la realització de la inspecció i avaluació de les condicions ambientals (CAI), de les oficines centrals de la societat i del Centre d'activitats de La Farga, GEM,S.A.

35.950 €

Abierta CSE/AH02/1101481806/27/PS

Servei de revisió i reparació d'endoscopis rígids de l'Hospital Universitari de Bellvitge

46.750 €

Abierta 904985/26

Adquisició i manteniment del digestor i destil·lador automàtic amb valorador integrat per la determinació del nitrogen Kjeldahl i amoni.

106.000 €

Abierta 26/053

Servicios de mantenimiento integral, gestión y aprovisionamiento energético de las instalaciones de producción térmica de los edificios de vivienda del IMHAB, con medidas de contratación pública sostenible

2.904.000 €

Abierta 5/2026/CSOH

Señalización

300.000 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Más licitaciones de Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

Abierta E2486

E2486: Contractació de la prestació del servei de centre de procés de dades (CPD)

2.653.462 €

Abierta E2486

Contractació conjunta, mitjançant procediment obert subjecte a regulació harmonitzada, de la prestació integrada dels serveis de centre de procés de dades (CPD), infraestructura digital i serveis associats necessaris per donar suport a l’allotjament, processament, emmagatzematge, connectivitat, seguretat i explotació dels sistemes d’informació de les entitats participants, d’acord amb les condicions establertes en aquest Plec i en el Plec de Prescripcions Tècniques. La contractació té per finalitat posar a disposició de les entitats participants una infraestructura tecnològica comuna, segura, escalable i eficient, que permeti donar resposta a les necessitats presents i futures derivades de la prestació dels seus serveis públics, garantint la continuïtat operativa, la seguretat de la informació, la disponibilitat dels serveis i la racionalització de la despesa pública mitjançant una compra conjunta coordinada pel Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC).

829.207 €

Abierta 22/22

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) que té com a finalitat la selecció de proveïdors per al subministrament d'energia per a les institucions inicials que formen part del grup de compra.

939.575.522 €

Abierta E2310

Centralitzar la selecció de proveïdors per la prestació de serveis de formació i altres serveis bàsics associats a les diferents entitats adherides al grup de compra del CSUC. Les entitats inicialment adherides són: • Universitat de Barcelona (UB) • Universitat de Girona (UdG) • Universitat Rovira i Virgili (URV) • Fundació Universitat Oberta de Catalunya (UOC) • Consorci de Serveis Universitaris de Catalunya (CSUC)

4.980.000 €

Abierta E2301

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) permetrà facilitar a les entitats participants el subministrament d’equips informàtics amb sistema operatiu Mac OS i iOS, equips portàtils, convertibles, tauletes, telèfons intel·ligents (smartphones), equips d’altes prestacions gràfiques, Mini PC, All in One, servidors NAS de sobretaula i, per a tots ells, accessoris addicionals, atribuint la licitació al CSUC. Les entitats inicialment adherides a la present contractació són les referenciades a l'apartat A.1 del Quadre de característiques del PCAP. L’objecte del contracte es fracciona en set categories: Categoria 1: Equipament informàtic amb sistemes operatius macOS, iOS i accessoris. Categoria 2: Equipament informàtic portàtil o convertible i accessoris. Categoria 3: Equipament informàtic tauletes o smartphones i accessoris. Categoria 4:. Equipament informàtic d’altes prestacions gràfiques i accessoris. Categoria 5: Equipament informàtic mini PC i accessoris. Categoria 6: Equipament informàtic All in One i accessoris. Categoria 7: Equipament informàtic servidors NAS de sobretaula i accessoris.

38.700.000 €