Adjudicada Servicios

Impartir el curs de neteja general d'espais i entorns sociosanitaris i bugaderia.

Expediente: CON.EXP2026000030

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Manresa en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 80000000. Adjudicado el 14 abr 2026 a Fundació Ampans. Se recibieron 3 ofertas.

4.000
Presupuesto base
4.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 18:00

Adjudicación

Adjudicatario
Fundació Ampans
NIF
G08444671
Importe
2.850
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Manresa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 jun 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Manresa

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta CONEXP2026000075

Contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, personal de recepció i cobrament de tiquets per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027.

362.759 €

Abierta CONEXP2026000053

Servei de tallers d'educació per a la salut i promoció de l'estil de vida saludable en l'àmbit comunitari al municipi de Manresa

116.725 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta CONEXP2026000111

Servei que consisteix en el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, dividit en quatre lots

84.395 €