En evaluacion Suministros

ICFO-2026-056 Subministrament, instal·lació i posada en marxa d’un receptor de distribució de clau quàntica per a connexions de satèl·lit Eagle-1 per a l’ICFO, en el marc del projecte <Iberian Qci > del programa <Connecting Europe facilities > de la Comissió Europea.

Expediente: ICFO-2026-056

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d’un receptor de distribució de clau quàntica per a connexions de satèl·lit Eagle-1 per a l’ICFO, en el marc del projecte <Iberian Qci > del programa <Connecting Europe facilities > de la Comissió Europea.

700.000
Presupuesto base
700.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 06:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de ICFO - Institut de Ciències Fotòniques

En la misma provincia (Barcelona)