Desierta Suministros

ICFO-2026-003 Subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’un forn HMDS per a l'aplicació de promotor d'adhesió sobre substrats per al grup d'optoelectrònica de l’ICFO, for the Pilot Line PIXEurope

Expediente: ICFO-2026-003

Contrato de suministros declarado desierto por ICFO - Institut de Ciències Fotòniques. Duración del contrato: 29 días. Categoría CPV 38000000.

80.000
Presupuesto base
80.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
38000000
Publicación
5 mar 2026, 13:34
Fecha límite
16 mar 2026, 13:00
Duración
29 días

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 16 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de ICFO - Institut de Ciències Fotòniques