Formalizada Servicios

Girona Excel·lent és un segell de qualitat agroalimentària creat per tal d’impulsar, fomentar i difondre en l’àmbit estatal i internacional els productes agroalimentaris gironins de la més alta qualitat des de 2014. L’obtenció de la marca Girona Excel·lent, Segell de Qualitat Agroalimentària, permet als productes seleccionats utilitzar durant 24 mesos la marca “Girona Excel·lent”, a més de beneficiar-se d'accions de promoció i difusió generals, com l’aparició en els materials divulgatius, campanyes de comunicació i publicitat, presència a les xarxes socials, etc. Esdevé per tant necessari contractar els serveis de producció, realització, gravació i edició de projectes audiovisuals per a la difusió del segell de qualitat agroalimentària Girona Excel·lent.

Expediente: 2025/10513

Contrato de servicios formalizado por Diputació de Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92111200. Adjudicado el 21 abr 2026 a David Sanchez Calafell. Se recibieron 9 ofertas.

30.000
Presupuesto base
60.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92111200
Publicación
7 mar 2026, 04:53
Fecha límite
14 feb 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
David Sanchez Calafell
NIF
40322532J
Importe
30.000
Ofertas recibidas
9

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 mar 2026
Anuncio de Pliegos 7 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 06:27

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8618

2026/8618 Servei d’assessorament, assistència tècnica i formació en la gestió patrimonial del Servei d’Assistència als Òrgans Interventors dels ens locals de la Diputació de Girona

82.500 €

Abierta 2026/8618

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’assessorament, assistència tècnica i formació en matèria de gestió patrimonial pública local, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

55.000 €

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €