Abierta 4 oct 2026 (33d 18h) Servicios

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

Expediente: 4/2026/CSOH

Contrato de servicios publicado por Ajuntament de Rubí en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 8 meses. Categoría CPV 80110000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 4 oct 2026.

1.222.307
Presupuesto base
5.103.273
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80110000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 04:00
Fecha límite
4 oct 2026, 23:59 (33d 18h)
Duración
8 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Rubí

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 4 oct 2026
Finaliza en 34 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:24

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta AJT/ 104263/2024

(AS-24/2026) Servicios de gestión de la docencia y las actividades de soporte de la Escuela Municipal de Musica -Centro de las Artes (EMMCA) de Hospitalet de Llobregat

10.477.710 €

Abierta 5/2026

Servei de realització dels tallers de coeducació dirigits als centes educatius

29.850 €

Abierta C32-26

Serveis de formació específica pel personal del Consorci per a la Gestió dels Residus del Vallès Oriental

21.175 €

Abierta BC2026_CON23

Prestació integral del servei docent dels Tallers de Teatre i Arts Escèniques organitzats per Badalona Cultura, S.L., incloent la coordinació pedagògica, la planificació docent, la impartició de les classes, el seguiment de l’alumnat, les tasques complementàries vinculades al desenvolupament ordinari de les sessions i les activitats complementàries directament vinculades al projecte formatiu, en els termes del PPTP.

31.644 €

Más licitaciones de Ajuntament de Rubí