Abierta 16 sep 2026 (14d 18h) Concesión de servicios

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

Expediente: JIA/2026/200

Contrato de concesión de servicios publicado por Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 55410000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

7.020
Presupuesto base
191.744
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 14:03
Fecha límite
16 sep 2026, 23:59 (14d 18h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 1403/2024-14148

Prestació integral del servei de càtering destinat al dinar de la gal·la de reconeixement a la gent gran de municipi

33.600 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Abierta 08017131_2026_015

Contractació del servei de bar-cantina per a l’Institut Severo Ochoa mitjançant procediment obert simplificat

15.667 €

Abierta ECAS 07536/2025

Gestió unificada i explotació del servei d’alberg municipal, en la modalitat de concessió de serveis, reservat a Centres Especial de Treball d’Iniciativa Social (CETIS), d’acord amb la Disposició Addicional 4a de la LCSP

1.004.328 €

Más licitaciones de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, SA

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta 16076186B

Subministrament de discs durs per NVR’s

162.000 €

Abierta 12000732

Acord marc per al Servei de reparació de punxades, substitució i alineació de cobertes de la flota auxiliar, d’alineació de la flota de bus i altres serveis associats

180.000 €

Abierta 12000732

Acord marc per al Servei de reparació de punxades, substitució i alineació de cobertes de la flota auxiliar, d’alineació de la flota de bus i altres serveis associats de Transports de Barcelona, S.A, Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A. i Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A.