En evaluacion Servicios

Gestió dels espais de persones grans del Districte de Sant Andreu a l'Ajuntament de Barcelona

Expediente: 001_26001837

Gestió dels espais de persones grans del Districte de Sant Andreu: La Palmera i Navas (lot1); Bascònia i Mossèn Clapés (lot2); Trinitat Vella i Bon Pastor (lot3), amb mesures de contractació pública sostenible

2.641.276
Presupuesto base
751.885
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jun 2026, 14:02

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2026
Anuncio de Pliegos 17 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)