Gestió de manteniment de la piscina municipal

Expediente: 1571/2025

Servei de manteniment tècnic i control de qualitat de l’aigua de la piscina municipal durant la temporada d’estiu, incloent-hi tasques de neteja i subministrament de productes químics.

43.825
Presupuesto base
43.825
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Bellvei, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2025, 16:38

Organismo contratante

Ajuntament de Bellvei

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2025
Anuncio de Pliegos 25 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16