En evaluacion Suministros

FS267_2026 Contractació, mitjançant procediment obert simplificat abreujat del subministrament instal·lació i posta en marxa d’un grup electrogen insonoritzat de mínim 250kVA per a l’Estació Depuradora d’Aigües Residuals (EDAR) de Figueres.

Expediente: FS267_2026

Contrato de suministros en evaluación por Figueres de Serveis, SA en Girona. Duración del contrato: 195 días. Categoría CPV 31121000.

38.000
Presupuesto base
38.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
31121000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
9 jun 2026, 14:06
Fecha límite
23 jun 2026, 16:00
Duración
195 días

Organismo contratante

Figueres de Serveis, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jun 2026
Anuncio de Pliegos 9 jun 2026
Fin Plazo Presentación 23 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:30

Mismo sector y zona (31 en Girona)

Abierta 935/2026

L’objecte d’aquesta concessió demanial és l’adjudicació de l’ús privatiu per a la instal·lació, gestió i explotació de quatre nous punts de recàrrega de vehicles elèctrics de Pals, d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i el projecte bàsic i executiu aprovat inicialment pel Decret núm.804/2026, de 5 de juny (exp.núm.670/2026).

74.750 €

Formalizada GRO-39/2026

Modificación Contador Agua Acometida Provisional

310 €

Adjudicada 28/2026

Subministrament i muntatge de sistema de trucada sense fils

20.351 €

En evaluacion X2026000684

Subministrament “Motius d’il·luminació LED per a l’ornamentació nadalenca de l’Ajuntament de Peralada” adreçat al conjunt de la ciutadania.

32.926 €

En evaluacion GRO-182/2026

Sustitución De Rectificadores Para Cabinas De Alta Tensión

149.999 €

Formalizada 4.26/43110.0109

Pedido nº 8 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV.Remodelación CCTV Estación Girona Red Convencional

268.160 €

Formalizada 2.26/43110.0102

Pedido nº 7 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV Instalación y Cableado Sistema de CCTV Estación Girona AV

412.273 €

En evaluacion 2026/3472

Contratación del suministro y instalación de la iluminación de Navidad del municipio de Calonge i Sant Antoni

259.692 €

Adjudicada 2026/7030

Contractació subministrament de material elèctric, de lampisteria i d'il·luminació de l'enllumenat públic i dels edificis municipals de Calonge i Sant Antoni.

90.000 €

Adjudicada 2026/0702

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 3 SUBMINISTRAMENT D'APARELLS ELECTRÒNICS PER A LA POLICIA LOCAL (emissores) i adjudicació de contracte basat

14.112 €

Más licitaciones de Figueres de Serveis, SA