Formalizada Servicios

FS222_2024 SISTEMA DE GESTIÓ DE CONTROL HORARI

Expediente: FS222_2024

FS222_2024 contractació mitjançant procediment negociat sense publicitat, del servei d’ús i de manteniment del sistema de gestió del control horari, planificacions de treball, control d’accessos dels centres de treball de l’empresa i manteniment del hardware de Figueres de Serveis, SA

24.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Figueres, Girona (Cataluña)
Publicación
11 jul 2024, 14:31

Organismo contratante

Figueres de Serveis, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 jul 2024
Anuncio de Pliegos 11 jul 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2024
Anuncio de Formalización 11 jul 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Figueres de Serveis, SA

En la misma provincia (Girona)