Formalizada Servicios

FS179_2020 ADHESIÓ ACORD MARC ACM SERVEI AUDITORIA PÚBLICA

Expediente: FS179_2020

EXPEDIENT : FS179_2020Contractació, mitjançant adhesió a l'Acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d'auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2018.06)

15.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
18 jun 2020, 13:30

Organismo contratante

Figueres de Serveis, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 jun 2020
Anuncio de Pliegos 18 jun 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 jun 2020
Anuncio de Formalización 18 jun 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Figueres de Serveis, SA

En la misma provincia (Girona)