Formalizada Servicios

Formació pel PTGAS per a prevenir la càrrega mental

Expediente: 2026SER33

Contrato de servicios formalizado por Universitat de Lleida en Lleida. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 80531200. Adjudicado el 10 mar 2026 a GRUP SURAL CONSULTORS SL. Se recibió 1 oferta.

1.350
Presupuesto base
1.350
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
80531200
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 10:05
Fecha límite
6 mar 2026, 12:59
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
GRUP SURAL CONSULTORS SL
NIF
B62495338
Importe
1.150
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Universitat de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 mar 2026, 04:13

Mismo sector y zona (80 en Lleida)

Abierta 2872/2025

El objeto del Sistema Dinámico de Adquisición (en adelante SDA), es la selección de empresas con las capacidades técnicas y materiales suficientes que podrán participar en las licitaciones para la adjudicación de los contratos específicos en el marco del SDA, cuyo objeto son los servicios de formación, actividades, talleres, entre otros, con fines socioeducativos.

Formalizada 2026SER83

Programa formatiu per al PTGAS en una gestió emocional per equips.

3.375 €

Formalizada CONS_RES_2026_0001_2a FASE

L’objecte de la concessió administrativa és la coordinació i implementació dels serveis educatius i formatius de l’Escola Municipal d’Arts Escèniques (actual Aula Municipal de Teatre).

756.751 €

Formalizada 08/2026

Servei de formació del mòdul “Incidents Múltiples Víctives (Imv) I Atenció En El Medi Muntanya” del Màster En Atenció Prehospitalària I Hospitalària Urgent de la Fundació Institut De Formació Continua De La Universitat De Barcelona (IL3-UB).

41.794 €

Formalizada 2026SER71

Formació per al PTGAS en Microsoft 365 Teams

2.832 €

Formalizada 2026SER70

Formació per al PTGAS en l’ús de l’eina SharePoint

2.832 €

En evaluacion CONS_RES_2026_0001

L’objecte de la concessió administrativa és la coordinació i implementació dels serveis educatius i formatius de l’Escola Municipal d’Arts Escèniques (actual Aula Municipal de Teatre).

756.751 €

Adjudicada SER_OBE_2026_0009

Servei de gestió i coordinació del programa formatiu no reglat en arts visuals i plàstiques de l’Escola d’Art Municipal Leandre Cristòfol i la contractació de professorat expert per a impartir els cursos monogràfics per adults, joves i infants d’arts visuals i plàstiques, dins de l’oferta formativa no reglada de l’Escola d’Art Municipal Leandre Cristòfol.

100.702 €

Formalizada 464/2024

El servei de formació mitjançant estades de robòtica i escacs, i estades de música per la temporada d’estiu 2024, en els municipis d’Alcarràs i Torres de Segre, finançades amb fons europeus provinents de l’Instrument Europeu de Recuperació, Transformació i Resiliència Next Generation EU.

25.748 €

Formalizada 46/2018

Prestació del Servei educatiu de gestió de l'Escola Municipal de Música de la Comunitat de Municipis d'Alcarràs, Torres de Segre i d'Aitona, fent licitació conjunta.

213.545 €

Más licitaciones de Universitat de Lleida