Formalizada Servicios

Formació en competències digitals per a persones adultes

Expediente: 21/2026

Servei de programació, disseny, coordinació i impartició d’accions formatives en l’àmbit de les competències digitals, les tecnologies de la informació i la comunicació, les eines digitals i les tecnologies emergents.

51.422
Presupuesto base
51.422
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Palafrugell, Girona (Cataluña)
Publicación
16 jul 2026, 16:02

Organismo contratante

Ajuntament de Palafrugell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jul 2026
Anuncio de Pliegos 16 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 ago 2026
Anuncio de Formalización 28 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Palafrugell

En la misma provincia (Girona)