Finalització de les obres de reforma i ampliació de la nova escola bressol situada al carrer de la Mercè núm 2. Tramitació anticipada

Expediente: C176-2026-6112

Finalització de les obres de reforma i ampliació de l'edifici situat al carrer de la Mercè núm.2, per habilitar-lo com a escola bressol municipal d'acord amb el projecte d'obres aprovat, per a entrar en funcionament el curs 2026/2027.

816.556
Presupuesto base
816.556
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Premià de Mar, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 jun 2026, 10:50

Organismo contratante

Ajuntament de Premià de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 jun 2026
Anuncio de Pliegos 23 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jun 2026
Anuncio de Formalización 14 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Premià de Mar

En la misma provincia (Barcelona)