Formalizada Suministros

FABRICACIÓ I SUBMINISTRAMENT DELS ELEMENTS DE L’ESCENOGRAFIA DE LA PRODUCCIÓ DE L’ÒPERA LA ROSA DELS SET PÈTALS

Expediente: 086-T2526-TEC-SU

Fabricació i subministrament dels elements de l'escenografia de la producció de l'òpera La rosa dels set pètals

116.785
Presupuesto base
116.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 jul 2026
Anuncio de Formalización 22 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

En la misma provincia (Barcelona)