Formalizada Suministros

Expedient de contractació mitjançant procediment harmonitzat i tramitació ordinària, per el subministrament i adequació d’espais d'un equip tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica, juntament amb la garantia associada, així com les obres d’adequació i instal·lació necessàries amb destí per la plataforma d’imatge mèdica de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona. El subministrament de l’equip de tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica, per la plataforma d’imatge mèdica de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona, està “FINANCIADO POR EL MINISTERIO DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES, LA AGENCIA ESTATAL DE INVESTIGACIÓN Y POR LA UNIÓN EUROPEA (MICIU/AEI/10.13039/501100011033/UE/FEDER, CON NÚMERO DE REFERENCIA DE PROYECTO DE INVESTIGACIÓN EQC2024-008973-P, AYUDAS PARA LA ADQUISICIÓN DE EQUIPAMIENTO CIENTÍFICO TÉCNICO.

Expediente: 202601

Subministrament i adequació d’espais d'un equip tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica, juntament amb la garantia associada, així com les obres d’adequació i instal·lació necessàries amb destí per la plataforma d’imatge mèdica de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona. El subministrament de l’equip de tomografia computada (TC) amb comptatge de fotons i tecnologia quàntica, per la plataforma d’imatge mèdica de l’Institut d’Investigació Biomèdica de Girona, està “FINANCIADO POR EL MINISTERIO DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES, LA AGENCIA ESTATAL DE INVESTIGACIÓN Y POR LA UNIÓN EUROPEA (MICIU/AEI/10.13039/501100011033/UE/FEDER, con número de referencia DE PROYECTO DE INVESTIGACIÓN EQC2024-008973-P, AYUDAS PARA LA ADQUISICIÓN DE EQUIPAMIENTO CIENTÍFICO TÉCNICO.

2.767.500
Presupuesto base
2.767.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
11 may 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 may 2026
Anuncio de Pliegos 11 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jun 2026
Anuncio de Formalización 17 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €

Abierta 202607

Expedient de Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA. NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

134.363 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

En la misma provincia (Girona)