Expedient de contractació de les obres incloses al projecte “Reparació dels danys ocasionats per les pluges excepcionals a l’Aldea”

Expediente: 4390440003-2025-0003939

El present contracte té per objecte l’execució de les obres incloses al projecte “Reparació dels danys ocasionats per les pluges excepcionals a l’Aldea”, redactat per l’arquitecte municipal Damià Encontrado Sol, col·legiat 72356-8, aprovat inicialment per la Junta de Govern Local de la Corporació de data 3 de novembre de 2025.

96.609
Presupuesto base
96.609
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Aldea, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 dic 2025, 10:02

Organismo contratante

Ajuntament de L'Aldea

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 dic 2025
Anuncio de Pliegos 4 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de L'Aldea

En la misma provincia (Tarragona)