Formalizada Suministros

Expedient 4478/2020 Contractació d'emergència d'un sistema de control d'aforament de les platges de Salou com a conseqüència de la situació de crisi sanitària provocada pel COVID-19.

Expediente: 4478/2020

Adquisició, la instal·lació, la posada en funcionament, la formació i el suport de tota la infraestructura necessària d'un Sistema per al Control d'Aforament a les platges de Salou que permeti controlar la distància de separació i la concentració d'usuaris.

131.529
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2020, 14:00

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2020
Anuncio de Pliegos 17 jul 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 jul 2020
Anuncio de Formalización 17 jul 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)