Abierta 5 oct 2026 (30d 15h) Obras

Expedient 2026_0775: Contractació obres per construcció de la xarxa en baixa a la nova xarxa en alta a Fogars de la Selva

Expediente: Expedient 2026_0775

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Fogars de la Selva. Categoría CPV 45232410. Plazo de presentación de ofertas hasta el 5 oct 2026.

488.901
Presupuesto base
586.681
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232410
Publicación
1 sep 2026, 16:03
Fecha límite
5 oct 2026, 02:00 (30d 15h)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 5 oct 2026
Finaliza en 31 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Fogars de la Selva

Abierta Expedient 2026_0775

Contractació obres per construcció de la xarxa en baixa a la nova xarxa en alta a Fogars de la Selva

586.681 €

Abierta 513/2026

Contracte del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva.

143.830 €

Abierta 2026_167

CONCESSIÓ DE SERVEIS DEL BAR SOCIAL I LES PISTES DE PÀDEL DE FOGARS DE LA SELVA

7.200 €

En evaluacion 513/2026

Prestació del servei de primera intervenció i manteniment de les franges perimetrals de baixa combustibilitat de les urbanitzacions i nuclis de població del municipi de Fogars de la Selva, mitjançant l’execució de treballs forestals de reducció de la vegetació, estassada del sotabosc, poda inferior, tala selectiva, arrossegament i trituració de restes vegetals, obertura o manteniment de franges auxiliars i resta d’actuacions necessàries per garantir la funcionalitat preventiva de les franges davant el risc d’incendi forestal, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, el pressupost, l’Estudi Bàsic de Seguretat i Salut i la cartografia de l’expedient.

143.830 €

En evaluacion 2026_167

Contracte administratiu de concessió de serveis per a la gestió i explotació del Bar Social municipal i de les pistes de pàdel municipals de Fogars de la Selva, que inclou la prestació del servei de bar, l’atenció als usuaris de les instal·lacions, el manteniment funcional ordinari dels espais adscrits al servei, la gestió del sistema de reserves de les pistes de pàdel i la dinamització de l’activitat esportiva vinculada a aquestes instal·lacions.