Adjudicada Servicios

Expedient 2025/14396. Contracte Basat en l’acord marc de serveis de col·laboració amb la intervenció en les actuacions d’auditoria pública i control financer de subvencions amb destinació als ens locals de Catalunya (exp. 2022.02). Lot-5 serveis de col·laboració en les actuacions d’auditoria de compliment de les entitats subjectes al RD 424/2017

Expediente: CONTRACTACIO-SERV/2025000071

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Castelldefels en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 79212000. Adjudicado el 25 ago 2025 a FAURA-CASAS AUDITORS CONSULTORS, SL. Se recibió 1 oferta.

14.000
Presupuesto base
14.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79212000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 16:04

Adjudicación

Adjudicatario
FAURA-CASAS AUDITORS CONSULTORS, SL
NIF
B58671710
Importe
14.000
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Castelldefels

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 mar 2026, 04:11

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta cont-26-421

L’objecte del contracte és el servei de realització del treball de camp de l’Enquesta de Salut de Barcelona (ESB) 2027 impulsada per l’ASPB segons els requeriments metodològics que figuren al plec de condicions tècniques. A diferència de les edicions anteriors, en aquesta es prescindeix de la mostra de menors i es substitueix per enquestes telefòniques a persones adultes en el nombre que s’especifica en el plec de condicions tècniques (punt 2.5).

214.272 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castelldefels