Abierta Sin plazo publicado Suministros

EXP.26-45 POSS SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ, POSADA EN FUNCIONAMENT DEL CONTROL D’ACCESSOS AUTOMATITZAT (SISTEMA “TICKET-LESS”) A L’APARCAMENT DE LA FIRA DE CORNELLÀ

Expediente: EXP.26-45 POSS PK FIRA CONTROL D'ACCESSOS

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ I POSADA EN MARXA, I MANTENIMENT CORRECTIU ORDINARI I EXTRAORDINARI PER UN TERMINI MÍNIM DE 3 ANYS, EN RELACIÓ A UN NOU SISTEMA DE CONTROL D’ACCESSOS AUTOMATITZAT AL PARKING FIRA DE CORNELLÀ: la contractació del subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en marxa d’un nou sistema de control d’accessos automatitzat per a l’aparcament de la Fira de Cornellà, gestionat per PROCORNELLÀ. La finalitat principal del contracte és modernitzar el sistema actual d’accés i sortida de vehicles, substituint el model existent basat en l’ús combinat de maquinària i atenció presencial per un sistema automatitzat amb control mitjançant lectura de matrícules i gestió remota. El nou sistema haurà de permetre: - La gestió automatitzada dels accessos i sortides de vehicles. - La reducció de la dependència d’atenció presencial. - La millora de la fluïdesa del trànsit interior. - L’optimització dels temps d’entrada i sortida. - La integració de sistemes de pagament automatitzats. - La implantació d’un sistema de reconeixement de matrícules (LPR). - La gestió remota i supervisió centralitzada de la instal·lació. - La millora de la traçabilitat, control operatiu i seguretat del servei. El contracte inclourà el subministrament de tots els equips, software, elements auxiliars, treballs d’instal·lació, configuració, integració, proves, legalitzacions, formació i posada en funcionament necessaris per al correcte funcionament de la instal·lació.

59.850
Presupuesto base
59.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cornellà de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 13:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Procornellà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Procornellà

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €