Formalizada Suministros

Exp. HM-2026-97: Contractació del subministrament successiu i continuat de terminals aplicadors de plasma FLOW®50 i FLOW®90, la cessió d'una plataforma per a ablació dual en artroscòpia Werewolf® i el servei d'assistència tècnica amb destí al Servei de Cirurgia Ortopèdica i Traumatologia del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

Expediente: HM-2026-97

Subministrament successiu i continuat de terminals aplicadors de plasma FLOW®50 i FLOW®90, la cessió d’una plataforma per a ablació dual en artroscòpia Werewolf® i el servei d’assistència tècnica, amb destí al Servei de Cirurgia Ortopèdica i Traumatologia del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques i condicions definides al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

593.208
Presupuesto base
593.208
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 22:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:16

Más licitaciones de Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona

Abierta HM-2026-307

Subministrament, muntatge, instal·lació, posada en funcionament i formació de 5 generadors electroquirúrgics d'alta freqüència amb sellador de vasos destinats al Bloc Quirúrgic de l’Edifici C de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

59.700 €

Abierta HM-2026-307

Exp. HM-2026-307: Contractació del subministrament de generadors electroquirúrgics d’alta freqüència amb sellador de vasos per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

59.700 €

Abierta HM-2026-304

Exp. HM-2026-304: Contractació del subministrament de desfibril·ladors i del subministrament successiu i continuat del fungible associat, per a l’Hospital del Mar i per a l’Hospital de l’Esperança, centres del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona.

949.025 €

Abierta HM-2026-304

Suministro de desfibriladores y suministro sucesivo y continuado del fungible asociado, para la Hospital del Mar y para el Hospital de la Esperanza, centros del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, según características y condiciones definidas en el Pliego de prescripciones técnicas de la licitación.

555.490 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

En la misma provincia (Barcelona)