Exp. 01122061 MRU Obres de Desplaçament de la Canonada D.N.6\ Ac. APA Red RAA-09.02 afectada per les obres del \Projecte executiu refós d'urbanització de la rotonda d'accés al sector \Palau de Reig de Dalt\ i el desdoblament de laterals de la C-37, al municipi de Valls

Expediente: Exp. 01122061

Obres de Desplaçament de la Canonada D.N.6\ Ac. APA Red RAA-09.02 afectada per les obres del \Projecte executiu refós d'urbanització de la rotonda d'accés al sector \Palau de Reig de Dalt\ i el desdoblament de laterals de la C-37, al municipi de Valls

151.433
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 ago 2021, 14:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 ago 2021
Anuncio de Pliegos 5 ago 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 jul 2021
Anuncio de Formalización 5 ago 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €

En la misma provincia (Tarragona)