Adjudicada Servicios

Exhibició de l’espectacle Una idea genial

Expediente: 2026/19

Exhibició de l’espectacle Una idea genial L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada d’agost a desembre de 2026, amb el següent calendari: • 26 de setembre a les 20:00 • 27 de setembre a les 12:00 i a les 18:00

22.000
Presupuesto base
22.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 15:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 06:31