Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Una aventura de pel·lícula L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada d’agost a desembre de 2026, amb el següent calendari: • 01 de novembre a les 18:00

Expediente: 2026/22

Contrato de servicios formalizado por Manresana d'Equipaments Escènics, SL. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 25 jun 2026 a ASSOCIACIÓ PENEDÈS FILM ORCHESTRA. Se recibió 1 oferta.

16.000
Presupuesto base
16.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Publicación
25 jun 2026, 18:01
Fecha límite
29 jun 2026

Adjudicación

Adjudicatario
ASSOCIACIÓ PENEDÈS FILM ORCHESTRA
NIF
G21741277
Importe
16.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación 29 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 25 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 04:22

Más licitaciones de Manresana d'Equipaments Escènics, SL