Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Una aventura de pel·lícula

Expediente: 2026/22

Exhibició de l’espectacle Una aventura de pel·lícula L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada d’agost a desembre de 2026, amb el següent calendari: • 01 de novembre a les 18:00

16.000
Presupuesto base
16.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
25 jun 2026, 18:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 jun 2026
Anuncio de Pliegos 25 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 jun 2026
Anuncio de Formalización 25 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 jun 2026, 10:11