Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Turisme rural

Expediente: 2025/07

Exhibició de l’espectacle Turisme rural\nL’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada de setembre a desembre de 2025, amb el següent calendari:\n•\t20 i 21 de setembre a les 20:00 i a les 18:00 hores.\n

20.650
Presupuesto base
20.650
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Pratdip, Tarragona (Cataluña)
Publicación
2 jul 2025, 12:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jul 2025
Anuncio de Pliegos 2 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2025
Anuncio de Formalización 2 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14