Adjudicada Servicios

Exhibició de l’espectacle Sau

Expediente: 2026/01

Exhibició de l’espectacle Sau L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada de setembre a desembre de 2026, amb el següent calendari: • 25 de setembre de 2026 a les 20:00 hores

15.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
20 ene 2026, 13:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 ene 2026
Anuncio de Pliegos 20 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ene 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 14:41