Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Novena Simfonia de Beethoven

Expediente: Expedient MEES. 2026/02

Exhibició de l’espectacle Novena Simfonia de Beethoven L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada de setembre a desembre de 2026, amb el següent calendari: • 04 d’octubre de 2026 a les 18:00 hores

20.500
Presupuesto base
20.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 09:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 feb 2026
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 14:37