Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Cantània. L'últim rellotge. L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada de gener a juny de 2026, amb el següent calendari: • 18 de maig de 2023 a les 19:00h. • 19 de maig de 2023 a les 19:00h. • 20 de maig de 2023 a les 19:00h. • 21 de maig de 2023 a les 17:00h. • 21 de maig de 2023 a les 20:30h. • 22 de maig de 2023 a les 17:00h. • 21 de maig de 2023 a les 20:30h.

Expediente: 2026/16

Contrato de servicios formalizado por Manresana d'Equipaments Escènics, SL. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 92312000. Adjudicado el 17 feb 2026 a CONSORCI DE L’AUDITORI I L’ORQUESTRA. Se recibió 1 oferta.

25.750
Presupuesto base
25.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
92312000
Publicación
4 mar 2026, 17:39
Fecha límite
27 ene 2026

Adjudicación

Adjudicatario
CONSORCI DE L’AUDITORI I L’ORQUESTRA
NIF
Q5856358F
Importe
25.750
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 16:48

Más licitaciones de Manresana d'Equipaments Escènics, SL