Formalizada Servicios

Exhibició de l’espectacle Cantània. L'últim rellotge.

Expediente: 2026/16

Exhibició de l’espectacle Cantània. L'últim rellotge. L’espectacle es presentarà a la Sala Gran del Teatre Kursaal de Manresa, dins la temporada de gener a juny de 2026, amb el següent calendari: • 18 de maig de 2023 a les 19:00h. • 19 de maig de 2023 a les 19:00h. • 20 de maig de 2023 a les 19:00h. • 21 de maig de 2023 a les 17:00h. • 21 de maig de 2023 a les 20:30h. • 22 de maig de 2023 a les 17:00h. • 21 de maig de 2023 a les 20:30h.

25.750
Presupuesto base
25.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
17 feb 2026, 12:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 feb 2026
Anuncio de Pliegos 17 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 ene 2026
Anuncio de Formalización 17 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 14:40