En evaluacion Obras

Executouse recentemente unha rede de saneamento que conecta a maior parte das vivendas do núcleo, recollendo as augas residuais das mesmas, trasladándoas a un novo sistema de depuración, situado fóra do núcleo, nunha cota inferior. Co presente proxecto preténdese dar conexión de saneamento a un segundo grupo de vivendas, levando o trazado da rede polos terreos adxacentes.

Expediente: 30/2026

Contrato de obras en evaluación por Alcaldía del Concello de San Xoán de Río en Ourense. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45232410.

41.473
Presupuesto base
41.473
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45232410
Lugar de ejecución
Ourense (Galicia)
Publicación
28 jul 2026, 11:44
Fecha límite
18 ago 2026, 01:59
Duración
3 meses

Organismo contratante

Alcaldía del Concello de San Xoán de Río
NIF: P3207100C

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jul 2026
Anuncio de Pliegos 28 jul 2026
Fin Plazo Presentación 18 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 07:00

Mismo sector y zona (45 en Ourense)