Formalizada Servicios

Execució dels treballs d’esmena de les deficiències detectades en els ascensors dels edificis i equipaments de l'Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols, derivades de l'última inspecció de l'Organisme de Control Habilitat (OCA). En el Plec de prescripcions tècniques (PPT) s’especifiquen els treballs i les condicions tècniques del contracte.

Expediente: COBS2026/054

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 50750000. Adjudicado el 13 jul 2026 a KONE ELEVADORES, S.A.. Se recibieron 2 ofertas.

22.371
Presupuesto base
22.371
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
50750000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 16:04
Fecha límite
3 jun 2026, 01:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
KONE ELEVADORES, S.A.
NIF
A28791069
Importe
9.699
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación 3 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 13 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (50 en Girona)

Abierta X2026001391

Els edificis i equipaments disposen d’una sèrie d’instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis. Per tal d’assegurar el bon funcionament d’aquestes instal·lacions i que estiguin operatives en tot moment, cal efectuar les tasques de manteniment preventiu, correctiu i normatiu que siguin necessàries i que, a més, en perllonguin la seva vida útil. A nivell més concret, el servei de manteniment de les instal·lacions de seguretat, tant d’intrusió com de detecció i actuació en cas d’incendis, inclou: - Inventari, numeració, control de funcionament i conservació d’instal·lacions. - Manteniment preventiu / normatiu. - Reparació d’avaries (manteniment correctiu segons cada cas). L’objecte del contracte és, doncs, el servei de manteniment dels sistemes d’alarmes d’intrusió i d’alarmes d’incendis i extintors seus del Consell Comarcal de la Garrotxa, del Consorci de Medi Ambient i Salut Pública de la Garrotxa, del Consorci d’Acció Social de la Garrotxa i del Consorci de l’Alta Garrotxa.

19.728 €

Abierta AECTHC-2026-131

Mantenimiento de los equipos de electromedicina i parque biomèdico del Hospital de Cerdanya

1.196.400 €

Abierta 6868/2026

Servicios de grúa para la retirada de vehículos y la gestión de vehículos fuera de uso.

285.506 €

Abierta CSE/AH04/1101479012/27/PO

servei de manteniment dels elements mecànics de les unitats de climatització i bombeig d’aigua de l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

160.357 €

Abierta CSE/AH04/1101478561/27/PO

Servei de manteniment del sistema de protecció contra incendis per a l’Hospital Universitari Dr. Josep Trueta

54.184 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000270

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

80.000 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000269

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "POMA" i "Leitner" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme.(Ref. NS56/26)

921.800 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000316

Servei de revisió de tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors "Doppelmayr" instal·lats a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS57/26)

310.000 €

Formalizada CONTR/2026/0000000204

Servei de manteniment preventiu i correctiu del vehicle Torgo de l’estació de muntanya de Vall de Núria (Ref. NS53/26)

33.050 €

Formalizada X2026000052

Contractació administrativa del servei de manteniment preventiu de l’equip forn microones, l’equip utilitzat pel sistema de purificació de l’aigua i del cromatògraf iònic per al Laboratori Polivalent de la Garrotxa, del Consorci SIGMA, mitjançant procediment negociat sense publicitat amb un únic licitador.

7.033 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols

Abierta COBS2026/062

Contracte de serveis de seguiment i control de qualitat, auditories tècniques i assessorament del servei de neteja viària, neteja de platges, recollida de residus i gestió de la deixalleria municipal

318.418 €

Abierta COBS2026/062

El objeto de este contrato es la prestación del servicio de seguimiento y control de calidad, auditorías técnicas y asesoramiento técnico de la prestación del servicio de limpieza viaria, limpieza de playas, recogida de residuos y gestión del punto limpio de Sant Feliu de Guíxols, que se llevará a cabo según las condiciones establecidas en este pliego y en el pliego de prescripciones técnicas.

63.684 €

Abierta COBS2026/055

Contracte per al servei de manteniment, conservació i reposicions o actuacions de la xarxa de clavegueram i pluvials i elements auxiliars dins el terme municipal de Sant Feliu de Guíxols

1.016.374 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta COBS2026/047

Contracte de servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols

58.856 €