Formalizada Servicios

Execució del programa per a la promoció de la igualtat “Temps per Cures” en el marc del Pla Corresponsables en l’àmbit local de Maçanet de la Selva. Es tracta d’una contractació d’una borsa de professionals per a la prestació de serveis de monitoratge de l’àmbit de l’educació infantil i del lleure per exercir les tasques de cura de menors en espais municipals d’acord amb les línies de prestació que es descriuen al PCAP.

Expediente: X2025005040

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85312110. Adjudicado el 26 mar 2026 a JAUMAR BUSCA'T L'AVENTURA SL. Se recibieron 5 ofertas.

21.112
Presupuesto base
88.671
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85312110
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
25 feb 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
JAUMAR BUSCA'T L'AVENTURA SL
NIF
B61686986
Importe
19.241
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 25 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 26 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva