Execució de les obres necessàries per dur a terme les actuacions d’adequació del Campus Bellissens a Reus, de la URV (OB 44/26)

Expediente: OB 44/26

Execució de les obres necessàries per dur a terme les actuacions d’adequació del Campus Bellissens, amb la finalitat de garantir el seu funcionament ordinari i la correcta accessibilitat, tant per als vianants com per als vehicles de la comunitat universitària (OB 44/26)

199.120
Presupuesto base
199.120
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Reus, Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 jun 2026, 15:08

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jun 2026
Anuncio de Pliegos 4 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)