En evaluacion Obras

Execució de les obres d’instal·lació geotèrmica funcional i una xarxa 5G, inclosa dins la Planta Pilot 4: Edificis sostenibles i descarbonització industrial de la Plataforma d’Experimentació per a l’Impuls a la Transició Energètica (PRIMA), al municipi de Gurb, promoguda per a la Fundació Institut de Recerca en Energia de Catalunya (IREC)

Expediente: Exp. 26-0991

Contrato de obras en evaluación por Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 45350000.

275.423
Presupuesto base
330.507
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45350000
Publicación
27 jul 2026, 15:29
Fecha límite
5 ago 2026, 16:00
Duración
4 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 5 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer

Abierta IVALUA-2027-1

L’objecte del contracte és la realització dels serveis d’auditoria dels comptes anuals que inclou tots els estats econòmics, patrimonials i pressupostaris que determina el Pla general de comptabilitat sota els que l’entitat presenta els comptes anuals i addicionalment els que s’estableixen a la normativa de comptabilitat pública de la Generalitat en desenvolupament d’aquests, a realitzar amb caràcter anual, així com la realització de l’auditoria de compliment de la normativa d’aplicació, amb caràcter biennal.

21.211 €

Abierta F25.059CN

Serveis d’anàlisis de la fragmentòmica de l’ADN lliure circulant (cfDNA) mitjançant la seqüenciació del genoma complet (WGS) a partir de material procedent de pacients amb carcinoma hepatocel·lular pel projecte de recerca PI25/00197 “Medicina de Precisión No Invasiva en Carcinoma Hepatocelular: Monitorización Dinámica con Fragmementoma de cfDNA y Biomarcadores Sanguíneos para Optimizar la Inmunoterapia (FREESIA)” de la Fundació de Recerca Clínic Barcelona-Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer.

136.500 €

Abierta PCP-2671

Servicio de secuenciación de exomas de DNA purificado de 67 muestras humanas

12.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU DELS ARMARIS D’INFLAMABLES, ARMARIS DE CORROSIUS, VITRINES DE GASOS I CABINES DE BIOSEGURETAT, DIVIDIT EN 2 LOTS, PER A L’INSTITUT CATALÀ DE NANOCIÈNCIA I NANOTECNOLOGIA (ICN2)

80.000 €

Abierta 2026-10 ICN2

L’objecte del present plec és la contractació del servei de manteniment preventiu dels armaris per a productes inflamables, armaris de productes corrosius (àcids i bases), vitrines de gasos dels laboratoris, cabines d’aspiració, cabines biològiques i braços extractors, situats als edificis de l’Institut Català de Nanociència i Nanotecnologia (d’ara endavant, ICN2) i del CM3.

32.000 €