Execució de les obres del projecte per a la nova distribució i instal·lació de 3 sales d'spenning al poliesportiu municipal

Expediente: 24/3513

Execució de les obres del projecte per a la nova distribució i instal·lació de 3 sales existents al pavelló poliesportiu per tal d'adequar-les a l'activitat d'spinning.

42.568
Presupuesto base
42.568
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Llagostera, Girona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2025, 12:46

Organismo contratante

Ajuntament de Llagostera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2025
Anuncio de Pliegos 14 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 ago 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Llagostera

En la misma provincia (Girona)