Execució de les obres del Projecte Constructiu. Instal·lació de camps de boies ecològiques al parc natural de Cap de Creus. Clau: PCR-20286, en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

Expediente: OP. PCR-20286

Execució de les obres del Projecte Constructiu. Instal·lació de camps de boies ecològiques al parc natural de Cap de Creus. Clau: PCR-20286, en el marc del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència – finançat per la UE. Next Generation EU

465.913
Presupuesto base
465.913
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Alt Empordà, Girona (Cataluña)
Publicación
17 oct 2025, 14:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 oct 2025
Anuncio de Pliegos 17 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 oct 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Infraestructures de la Generalitat de Catalunya, SAU

En la misma provincia (Girona)