EXECUCIÓ DE LES OBRES DE REHABILITACIÓ DE LA NOVA SEU D’AIGÜES DE VILAFRANCA

Expediente: AV25-019

L'objecte del present contracte és l’execució de les obres de rehabilitació de l’edifici ubicat al carrer de la Fruita numero 7 i carrer Graupera 12 del municipi de Vilafranca del Penedès per a ubicar-hi la nova seu social d’EMAVSA. Les necessitats principals de les noves oficines són les següents: − La millora i ampliació de l'espai d'atenció al client, amb instal·lacions més modernes, funcionals i adaptades. − Compliment del Codi d’Accessibilitat de Catalunya, garantint l’accessibilitat universal per a totes les persones. − Ampliació de l’espai disponible per les persones treballadores que ha de permetre donar resposta al creixement de serveis, tasques i nous llocs de treball. − Espais eficients, sostenibles i preparats tecnològicament, pensats per a una gestió pública més àgil i moderna. És necessari doncs, atès que Aigües de Vilafranca no disposa de mitjans humans i materials suficients, l’externalització de l’execució de l’esmentada obra integral de rehabilitació, a fi i efecte de complir l’objectiu en benefici del servei públic d’abastament i sanejament d’aigua.

2.938.836
Presupuesto base
2.938.836
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vilafranca del Penedès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 08:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 jun 2026
Anuncio de Formalización 9 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 10:13

Más licitaciones de Empresa Municipal d'Aigües de Vilafranca, SA

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €