EXECUCIÓ DE LES OBRES DE MILLORA I RENOVACIÓ DE LA XARXA D'ABASTAMENT D'AIGUA DEL MUNICIPI DE LA SEU D'URGELL

Expediente: HI COT 2025/9(A-32)

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres corresponents al “projecte de millora i renovació de la xarxa d'abastament d'aigua del municipi de La Seu d'Urgell

345.666
Presupuesto base
345.666
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Seu d'Urgell, la, Lleida (Cataluña)
Publicación
30 jul 2025, 14:05

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2025
Anuncio de Pliegos 30 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 jul 2025
Anuncio de Formalización 30 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:16