Formalizada Servicios

Execució de les obres de millora de la GIV-6213 i l’Avinguda Teresa de Pallejà al municipi de Fortià i les obres de la Fase 3 del LOGIS Empordà corresponents a la nova canonada d’aigua entre el LOGIS Empordà i Figueres i a tals efectes és necessari contractar els serveis de Direcció de les obres

Expediente: 2025/05/SRV/DO/MILLORA/FORTIA_EMP

Contrato de servicios formalizado por Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 10 meses. Categoría CPV 71247000. Adjudicado el 30 jun 2025 a PROJECTS & FACILITIES MANAGEMENT SL. Se recibió 1 oferta.

61.500
Presupuesto base
61.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71247000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 10:03
Fecha límite
11 mar 2025, 14:00
Duración
10 meses

Adjudicación

Adjudicatario
PROJECTS & FACILITIES MANAGEMENT SL
NIF
B61861605
Importe
60.580
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 mar 2026, 05:23

Mismo sector y zona (71 en Girona)

Abierta ICSOL-2026-93

MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

61.249 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta 2026/219

Redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Blanes, Lloret de Mar i Palamós

1.016.655 €

Abierta CSE/AH04/1101480047/26/PO

Servei de la direcció facultativa d’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.552 €

Abierta CSE/AH04/1101480045/26/PO

Servei de la direcció executiva (obra i instal·lacions), coordinació de seguretat i salut i assistència tècnica de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.033 €

Abierta CSE/AH04/1101480038/26/PO

Servei per la direcció d’instal·lacions de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

32.772 €

Abierta CSE/AH04/1101480015/26/PO

Servei per la coordinació d’obra i planificació de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

27.000 €

Abierta CTN2600220

Coordinació de la seguretat i salut de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TMd'Albons - cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

15.470 €

Más licitaciones de Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SA (CIMALSA)

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

SERVEI DE MANTENIMENT DELS SISTEMES DE VENTILACIÓ MECÀNICA DE L’ESTACIÓ D’AUTOBUSOS DE GIRONA

39.567 €

Abierta 2026/14/SRV/OSA/VENTIL_EBG

Segons s’estableix a la normativa específica relativa a la Protecció contra Incendis, “Reglament d’Instal·lacions de Protecció contra Incendis” (RIPCI) R.D. 513/2017, de 22 de maig. Reial Decret 513/2017, és necessari contractar el servei de manteniment dels sistemes de ventilació mecànica de l’estació d’autobusos de Girona per tal de garantir-ne el seu correcte estat de funcionament i conservació.El sistema de ventilació forçada de l’estació d’autobusos de Girona s’integra de manera esquemàtica dels següents components: • Conductes d’admissió, extracció d’aire • Reixes, comportes, etc. • Extractors (turbines) • Variadors de freqüència de les turbines • Quadres elèctrics de control • Connexió a SCADA Segons detall del plec tècnic

35.970 €

Abierta 2026/12/CSRV/OB_TORD

Contrato de concesión de servicios para la gestión y explotación del área de servicios de la Tordera

Abierta 2026/12/CSRV/OB_TORD

Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión, de gestión i explotación del area de servicios de la Tordera en la via C-32

20.162.833 €

Desierta 2026/11/SRV/OSA/MANT_INTEGR_EBC

L’estació d’autobusos de Cadaqués ha de disposar d’un servei continuat de manteniment de la infraestructura. L’equipament romandrà obert al públic 325 dies a l’any (de novembre a febrer tanca els caps de setmana i festius), CIMALSA com a gestora de l’estació, haurà de garantir la seguretat i la qualitat del servei a les persones usuàries. El servei a contractar ha de permetre resoldre els requeriments bàsics de manteniment i conservació de la instal·lació, incloent tasques pròpies de lampisteria, paleteria, pintura, fusteria, jardineria, etc. que són pròpies d’un equipament públic de les característiques de l’estació. Així mateix ha de garantir els manteniment de les instal·lacions tècniques dels sistemes de protecció contra incendis, instal·lació elèctrica de baixa tensió; climatització i enllumenat de l’edifici segons s’estableix a la normativa i subsidiàriament en aquest document.

7.770 €